Społeczne kompetencje studentów do pracy w wolontariacie

Anna Kanios
Społeczne kompetencje studentów do pracy w wolontariacie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza książka wpisuje się w nurt pedagogiki humanistycznej, pedagogiki modernizacji społecznych i nurt teoretyczno-empiryczny pedagogiki społecznej. Należy podkreślić, że zaprezentowane przez autorkę wyniki badań inspirują do podjęcia i projektowania działań, które umożliwiają studentom podwyższenie poziomu społecznych kompetencji do pracy na zasadzie wolontariatu, bowiem ,,edukacja do wolontariatu to droga do demokracji. Opracowanie stanowi wartościową pozycję nie tylko ze względu na jego walory poznawcze, ale również ze względu na niewielką liczbę badań naukowych poświęconych problematyce wolontariatu. Publikacja jest adresowana do studentów nauk społecznych, politologów, nauczycieli szkół średnich i środowisk akademickich oraz działaczy społeczno-politycznych.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-227-2785-0, 9788322727850
Wydawnictwo: UMCS
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Anna Kanios Anna Kanios Prof. dr hab., Katedra Pedagogiki Społecznej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskie w Lublinie

Pozostałe książki:

Profile kompetencji społecznych osób pracujących i bezrobotnych Praca socjalna. Kształcenie – działanie - konteksty Nowe przestrzenie działania w pracy socjalnej w wymiarze etyczno prakseologicznym PRACA SOCJALNA Z RODZINĄ PROBLEMOWĄ..Perspektywa metodyczna Postawy pracowników zawodów pomocowych wobec osób starszych
Wszystkie książki Anna Kanios

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Społeczne kompetencje studentów do pracy w wolontariacie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Społeczne kompetencje studentów do pracy w wolontariacie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl