Sprawiedliwość czy wolność

Agnieszka Murakowska-Gabryś
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Sprawiedliwość czy wolność
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

"Sprawiedliwość czy wolność" to thriller psychologiczny opowiadający o pragnieniu wolności, możliwości decydowania o samym sobie, o pozorach, o grze międzyludzkiej i o tym, że o ludziach wiadomo tyle, ile sami o sobie nam powiedzą. Główną bohaterką książki jest Ania, która po przerobieniu własnych traum z przeszłości chce uwolnić się z toksycznego związku. Pragnie zacząć życie od nowa i - aby to uczynić - musi przerwać błędne koło powtarzającej się historii. Ta chęć zmusza ją do działań, na które w innych okolicznościach by się nie zdecydowała. Wewnętrzne przekonania Ani (pomimo tego, że toczy z nimi zaciętą walkę) sprawiają, że potwierdza się prawo przyciągania. Dążenie do sprawiedliwości i wolności powodują, że Ania popada w konflikt z prawem. Ale czy można ją uznać za złego człowieka? To zostawiamy do oceny czytelnikom.
Data wydania: 2022-11-24
ISBN: 978-83-8011-205-6, 9788380112056
Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 244
dodana przez: landrynkowa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Sprawiedliwość czy wolność

WYBÓR REDAKCJI
25.05.2023

Człowiecze instynkty powodują, że różnimy się między sobą i jesteśmy pełni sprzeczności. Jedni są zdolni do niesamowitej dobroci i empatii, inni zaś skłonni do agresji i okrucieństwa. Niczym owce i wilki. A co się dzieje, kiedy owca osaczona przez wilka, nagle dostrzega, że nie ma już nic do stracenia? W książce "Sprawiedliwość czy wolność" autors... Recenzja książki Sprawiedliwość czy wolność

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@liber.tinea
2023-05-25
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Sprawiedliwość czy wolność. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl