Star Wars: Koniec i Początek: Dług Życia

Chuck Wendig
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Star Wars: Koniec i Początek: Dług Życia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Drugi tom trylogii Star Wars. Koniec i początek. Pierwsza część ukazała się w Polsce w grudniu 2015 roku. Imperium pogrążyło się w chaosie. Podczas gdy stary porządek wali się w gruzy, raczkująca Nowa Republika robi wszystko, by położyć kres targającym galaktyką konfliktom. Wielu imperialnych przywódców porzuciło swoje posterunki, licząc na to, że umkną przed sprawiedliwością, skrywając się w najodleglejszych zakątkach znanej przestrzeni kosmicznej. Tych imperialnych dezerterów ściga zaciekle Norra Wexley i jej zespół, złożony z wyrzutków i straceńców. Kolejne aresztowania sprawiają, że coraz więcej cierpiących niegdyś pod jarzmem Imperium planet odzyskuje nadzieję na lepszą przyszłość. Nikt zaś nie pragnie wolności bardziej niż Wookiee z Kahsyyyka. Bohaterowie Rebelii Han Solo i Chewbacca skrzykują zespół przemytników i szumowin, aby uwolnić Kashyyyk od imperialnych ciemięzców - raz na zawsze. Tymczasem szczątki Imperium, obecnie pod rządami wielkiej admirał Rae Sloane i jej potężnego, tajemniczego doradcy, przygotowują się do zadania miażdżącego kontrciosu. Jeśli ich plan się powiedzie, Nowej Republice grozi rozłam i upadek, zaś galaktyka - w chwili, w której najbardziej potrzebuje pomocy i wytchnienia - pogrąży się w otchłani bezprawia...
Tytuł oryginalny: Star Wars: Aftermatch: Life Debt
Data wydania: 2017-03-01
ISBN: 978-83-280-4263-6, 9788328042636
Wydawnictwo: Uroboros
Cykl: Trylogia Aftermath, tom 2
Seria: Kanon Star Wars [Uroboros]
Kategoria: Science-fiction
Stron: 364
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Chuck Wendig Chuck Wendig
Urodzony 22 kwietnia 1976 roku
Amerykański pisarz, autor komiksów, scenarzysta i bloger. Jest najbardziej znany z popularnego bloga w Terribleminds i Star Wars Aftermath, który zadebiutował na #4 na The New York Times listy bestsellerów i # 4 na USA Today „s listy bestsellerów.

Pozostałe książki:

Drozdy. Dotyk przeznaczenia Drozdy. Posłaniec śmierci Star Wars: Z pewnego punktu widzenia. 40 opowiadań na 40-lecie Nowej Nadziei Star Wars: Koniec i Początek Star Wars: Koniec i Początek: Dług Życia Star Wars. Cztery opowieści. Tom 9 Star Wars: Koniec i początek: Kres Imperium The Raptor & the Wren
Wszystkie książki Chuck Wendig

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Star Wars: Koniec i Początek: Dług Życia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@piotr_osowski
2022-08-03
6 /10
Przeczytane Star Wars

Każda następna część cyklu zawiera coraz więcej elementów związanych z jakże modna ostatnio społecznością wieloliterowa. Obawiam się, że następny tom to już będzie gejowskie porno.

× 2 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Star Wars: Koniec i Początek: Dług Życia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Star Wars: Koniec i Początek
Star Wars: Koniec i Początek
Chuck Wendig
6/10
Seria Star Wars Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce?. Seria, która zachwyci fanów Star Wars. Obo...
Star Wars: Koniec i początek: Kres Imperium
Star Wars: Koniec i począte...
Chuck Wendig
Trzecia część serii Koniec i początek Kolejna część cyklu, którego akcja rozgrywa się pomiędzy Powro...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl