Swaty

Karen Harbaugh, Katherine Greyle, Sabeeha Johnson, Cathy Yardley
Książka Swaty
Książka Swaty
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Każdy, komu choć raz zaproponowano randkę w ciemno, zna to uczucie. Trudno odmówić, nawet jeśli nie ma się akurat ochoty na spotkanie z nieznajomym. A co dopiero, kiedy rodzina się uprze, i raz za razem przedstawia jakichś kandydatów... Taki właśnie problem mają cztery młode, niezależne, przedsiębiorcze kobiety, które usiłują udowodnić natrętnym swatkom, że niczego im do szczęścia nie brakuje. Wychowane w tradycji posłuszeństwa wobec rodziny, będą jednak musiały wybrać między własnym szczęściem a tym, czego pragną dla nich najbliżsi. Wplątane w misterną sieć intryg, spróbują znaleźć sposób, by raz na zawsze uwolnić się od matrymonialnych zakusów. Czy los okaże się dla nich łaskawy i na przekór wszystkim pomoże im znaleźć prawdziwą miłość? [studio96, 2003]
Data wydania: 2003
Wydawnictwo: Studio 96

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Swaty nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Swaty. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}