Świadek koronny. Sprzedał Carringtona, króla spirytusu

Patryk Szulc, Zuzanna Szulc
Świadek koronny. Sprzedał Carringtona, króla spirytusu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Historia przełomu lat 90 i 00. Jedyny świadek koronny związany z królem spirytusu w niezwykłej rozmowie z dziennikarzami. Ludzie „Carringtona” rozwiązywali problem szybko i skutecznie: worek wapna, zwłoki, worek wapna. Ofiara była umówiona niby na zwykłe spotkanie. Bagażnik wyściełano folią, żeby krwią nie pobrudzić auta. Groby wykopywano przed egzekucją, dowozili worki z wapnem. To była ich ulubiona metoda. Najbardziej radykalna, ale i najbardziej pewna. Potem tylko przekopywało się zwłoki, żeby nie odnalazła ich policja. Dlatego te osoby do dziś uważane są za zaginione. W latach 90. mafia działała nie tylko wokół Warszawy Na Dolnym Śląsku niepodzielnie rządził wówczas „Carrington” okrzyknięty królem spirytusu. Jego gangsterzy mają na sumieniu przemyt, napady na tiry i kilkadziesiąt zabójstw. Struktury te zostały rozbite m.in. dzięki zeznaniom świadków koronnych, takich jak Dariusz.  
Data wydania: 2019-05-15
ISBN: 978-83-66252-47-9, 9788366252479
Wydawnictwo: Harde
Stron: 223
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Świadek koronny. Sprzedał Carringtona, króla spirytusu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Świadek koronny. Sprzedał Carringtona, króla spirytusu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl