Synowie Światłości

Tomasz Serzysko
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Synowie Światłości
Książka Synowie Światłości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Oliver Monroe jest młodym profesorem archeologii na znanej amerykańskiej uczelni. Prowadzi spokojne, aczkolwiek monotonne życie, w które powoli zaczyna wkradać się nuda. Czuje się wypalony zawodowo, a to, co zajmowało go do tej pory, nie sprawia mu już przyjemności. Pewnego jednak dnia do jego gabinetu przychodzi mężczyzna, który składa mu niecodzienną propozycję. Pragnący oderwania od nudnej rzeczywistości uniwersyteckiej Oliver Monroe przystaje na nią, nie wiedząc jeszcze, jak wielki błąd popełnia. Od tej chwili jego życie zmienia się nie do poznania. Zostaje wplątany w intrygę, a zagłębiając się w wydarzenia, które przez długi czas skryte były za kurtyną kłamstw, odkrywa spisek uknuty niemal dwa tysiące lat temu. Spisek gotowy zniszczyć istniejący porządek na ziemi. Wraz z Kate Evans, uroczą profesor histori...
Data wydania: 2019-07-25
ISBN: 978-83-66070-85-1, 9788366070851
Wydawnictwo: WASPOS

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Świetna!

Z zamysłem wstawiłam tylko część opisu :) Pozornie nie porywająca historia, porwie nas w przygodę, którą naprawdę świetnie się czyta. Pozornie znudzony człowiek, okaże się bohaterem na medal. W pierwszym rzucie w ogóle na myśl przyszły mi pierwsze sceny z filmu animowanego „Zaginiona Atlantyda” i nie wiem czemu, ale jakoś tak głównego bohatera utożsamiałam z Milem =D Ale to oczywiście taka luźna aluzja, myśl – nie wiem czemu tak, ale właśnie tak było =D Bohaterowie nie są szablonowi, są ciekawi, a wiadomo ciekawy bohater = dobra historia – i taka właśnie ona była! Ratowała mnie w chwilach do... czytaj dalej »

{} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Rozchelstana_Owca
@Rozchelstana_Owca 2019-10-03
Przeczytane (2019-10-03)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się