Szarlatańskie wersety. Rok w antykwariacie

Stanisław Karolewski
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Szarlatańskie wersety. Rok w antykwariacie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

W książce znajdziesz ponad sto miniatur ilustrowanych nastrojowymi fotografiami. Przeczytasz m.in. o: - Historii niezwykłych ludzi - Poszukiwaniu skarbów i nieprzeciętnych przedmiotach - Magii, miłości i śmierci - Chwilach skrojonych na miarę - zwykłym, niezwykłym życiu - Dowiesz się z niej kto odwiedza antykwariaty? - Możesz poczuć się zupełnie jak inni czytelnicy: absolutnie zrelaksowany, rozbawiony, zauroczona, czułam przyjemne drżenie rozchodzące się po całym ciele. Najważniejsze jednak to nie to o czym jest ta książka, ale jak została napisana: smakowita, mocna, słowo po słowie brzmiące jak melodia prowadziły mnie do zaskakującego finału, słowa znów nabrały mocy, "Szarlatańskie wersety" zostały początkowo spisane ręcznie - kto w dzisiejszym świecie pisze książki ręcznie i wydaje je na papierze? Ci którzy cenią prawdziwą jakość. Poczujesz ją gdy weźmiesz książkę do ręki - satynowany papier i okładka bez "ulepszaczy" zapewniają komfort już przy pierwszym kontakcie z woluminem. To książka wolna od konserwantów, sztucznych słodzików i cyfryzacji.
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-929352-1-6, 9788392935216
Wydawnictwo: Stanisław Karolewski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Z wizytą u Szarlatana

4.08.2015

"Ponadto antykwariusz jest prawie jak kurwa gotowa oddać się każdemu za pieniądze, tylko na odwrót – jak pieniądz, za którego każda kurwa się oddaje. Różnica zasadnicza". Będąc w ubiegłym roku we Wrocławiu, zaplanowałam sobie obejrzeć wiele miejsc, w tym odwiedzić także znany antykwariat "Szarlatan". Pomimo faktu, iż nie miałam zbyt dużo czasu, u... Recenzja książki Szarlatańskie wersety. Rok w antykwariacie

Moja opinia o książce

Opinie

@awiola
2015-08-04
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Szarlatańskie wersety. Rok w antykwariacie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl