Szczepionki obowiązkowe i zalecane : kiedy, jakie i dla kogo

Paul A. Offit
Szczepionki obowiązkowe i zalecane : kiedy, jakie i dla kogo
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka odpowiada na następujące pytania: - Jakie szczepienia są obowiązkowe i kiedy trzeba je wykonywać? - Jakie szczepienia są przeznaczone dla dzieci, a jakie tylko dla dorosłych lub osób starszych i dlaczego? - Co daje szczepienie przeciwko grypie? - Czy szczepienia są bezpieczne? - Jak działa szczepionka przeciwko AIDS? Współczesna medycyna nie tylko leczy, ale też zapobiega i powstrzymuje rozwój wielu niebezpiecznych chorób. To wydanie zawiera najnowsze informacje na temat szczepień obowiązkowych i tych zalecanych, pozwala dokonać wyboru, który będzie najlepszy dla Twojej rodziny. Jest uaktualnione i wzbogacone o wiadomości dotyczące polskich przepisów. W książce omówiono obecnie produkowane szczepionki, wyjaśniono metody ich wytwarzania i działanie oraz przedstawiono zagrożenia związane z ich przyjmowaniem. Dowiemy się, jak medycyna radzi sobie z takimi chorobami, jak: gruźlica, ospa, odra, różyczka, AIDS. W publikacji przedstawiono też zalecenia dotyczące szczepionki przeciw ospie wietrznej, najświeższe informacje na temat szczepień dla podróżnych i badań nad szczepionkami skojarzonymi (np.przeciwko różyczce + inne).
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7404-276-5, 9788374042765
Wydawnictwo: Bauer

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Szczepionki obowiązkowe i zalecane : kiedy, jakie i dla kogo aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szczepionki obowiązkowe i zalecane : kiedy, jakie i dla kogo. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl