Szepty wieczności - Księga modlitw spełnianych

Paramahansa Jogananda
Szepty wieczności - Księga modlitw spełnianych
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wiele poetyckich dzieł potrafi inspirować, lecz niewiele, takich jak to, ma moc przemiany czyjegoś życia. Wersy tej księgi stają w szranki z największą mistyczną poezją wszechczasów: z dziełami św. Jana od Krzyża, Rumiego, Kabira, poetki Miry Bai czy Omara Chajjama. W tej księdze Paramhansa Jogananda wielki mistrz jogi i autor klasycznej już "Autobiografii Jogina" dzieli się swymi kwieciście pięknymi myślami i słowami przepełnionymi tęsknotą za boskością. Jogananda był nie tylko duchowym mistrzem, lecz był też mistrzem poetą, którego wiersze objawiały obecność boskości skrytą za zwykłą codziennością. Każda z modlitw-wierszy została uduchowiona przez autora. Otwórz tę księgę, wybierz dowolny wiersz i przeczytaj go. Mentalnie powtórz sobie wers, który do Ciebie głęboko przemawia. W krótkim czasie dostrzeżesz przemianę swej świadomości. Ta księga ma moc radykalnego przyspieszenia wzrostu duchowego i podsuwa setki zachwycających sposobów abyś rozpoczął swe własne rozmowy z Bogiem.
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-929031-6-1, 9788392903161
Wydawnictwo: Alfaton
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 386

Autor

Paramahansa Jogananda Paramahansa Jogananda
Urodzony 5 stycznia 1893 roku w Indiach (Gorakhpur)
Paramahansa Jogananda (dewanagari परमहंस योगानन्‍द, ang. Paramahansa Yogananda) – indyjski jogin, swami. Jego największym osiągnięciem w świecie zachodnim, było rozpowszechnienie krijajogi. Napisał autobiografię pod tytułem „Autobiografia jogina”, k...

Pozostałe książki:

Autobiografia Jogina Istota samourzeczywistnienia Jak zdobyć odwagę spokój i pewność siebie Jak zyskać promienne zdrowie i witalność
Wszystkie książki Paramahansa Jogananda

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Szepty wieczności - Księga modlitw spełnianych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szepty wieczności - Księga modlitw spełnianych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl