Szkoła Austriacka. Ład rynkowy, wolna wymiana i przedsiębiorczość

De Soto Jesus Huerta
Szkoła Austriacka. Ład rynkowy, wolna wymiana i przedsiębiorczość
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest to absolutnie najświeższy podręcznik ekonomii austriackiej, napisany przez jednego z kilku najwybitniejszych, żyjących jej przedstawicieli. Autor porównuje paradygmat austriaków z mainstreamowym paradygmatem neoklazycznym
Dla osób chcących się zorientować w podstawach szkoły austriackiej (ekonomii wolnego rynku) jest to fundament, na którym można stawiać budowle klasyków – misesa, Rothbarda, Hoppego, de Soto i in. Niezwykle pożyteczna zwłaszcza w dobie kryzysów ekonomicznych, na które szkoła neoklasyczna nie potrafi znaleźć rzetelngo wyjaśnienia czy tym bardziej antidotum. Za autorem nie mamy wątpliwości, że wiek XXI to wiek powrotu ekonomii wolnrynkowej. Znajomość podstaw szkoły austriackiej będzie w tym nieodzowna.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-89812-71-1, 9788389812711
Wydawnictwo: Fijorr
Stron: 448

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Szkoła Austriacka. Ład rynkowy, wolna wymiana i przedsiębiorczość aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szkoła Austriacka. Ład rynkowy, wolna wymiana i przedsiębiorczość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl