Szkoła projektowania graficznego. Zasady i praktyka, nowe programy i technologie

David Dabner, Zempol Eric, Sandra Stewart
Szkoła projektowania graficznego. Zasady i praktyka, nowe programy i technologie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Szkoła projektowania graficznego jest podstawowym kursem dla projektantów tworzących na potrzeby wydawnictw drukowanych, animacji i mediów cyfrowych. Praktyczne rady dotyczące wszystkich aspektów projektowania graficznego od zrozumienia podstaw do opracowania oryginalnej koncepcji i tworzenia udanych projektów. Przykłady z różnych mediów periodyków, książek, gazet, telewizji, stron internetowych i tożsamości korporacyjnej. Ćwiczenia i wskazówki dla studentów oraz przykłady rzeczywistych zamówień. To najnowsze światowe wydanie zawiera konkretne rady, jak dostosować projekt do różnych realizacji. Autorzy dzielą się informacjami na temat technik obrazowania cyfrowego, grafiki filmowej i projektowania dla potrzeb internetu oraz urządzeń z małymi wyświetlaczami.
Data wydania: 2015-01-20
ISBN: 978-83-213-4869-8, 9788321348698
Wydawnictwo: Helion
Stron: 208
dodana przez: chudini0505
Mamy 2 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Szkoła projektowania graficznego. Zasady i praktyka, nowe programy i technologie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szkoła projektowania graficznego. Zasady i praktyka, nowe programy i technologie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl