Szkrab. Instrukcja obsługi. Wskazówki użytkowe, wykrywanie i usuwanie usterek oraz porady serwisowe

Brett R. Kuhn, Joe Borgenicht
Szkrab. Instrukcja obsługi. Wskazówki użytkowe, wykrywanie i usuwanie usterek oraz porady serwisowe
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nareszcie! Technologiczna instrukcja obsługi szkraba dla niewtajemniczonych! Wiecie już, jak zajmować się niemowlęciem, kiedy nagle coś zaczyna się psuć: dziecko odmawia przyjmowania paliwa, krzyczy niemiłosiernie i nie chce dać się ubrać! Wszystko to oznacza, że macie do czynienia z upgradem: noworodek zaktualizował się do poziomu szkraba! \Szkrab. Instrukcja obsługi\", zawierający dziesiątki szczegółowych instrukcji i pomocnych schematycznych diagramów, przynosi odpowiedzi na tysiące często zadawanych pytań: „Jak mam zareagować, kiedy szkrab wpada we wściekłość?”, „Jak mam nauczyć go pozbywania się nieczystości?”. Bez względu na złożoność waszych pytań, pomoc znajdziecie w tej książce, dzięki uprzejmości znanego pediatry doktora Bretta R. Kuhna oraz Joe Borgenichta. Razem przedstawili mnóstwo pożytecznych rad dla każdego, kto chce poznać podstawy opieki nad szkrabem."
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-60159-87-3, 9788360159873
Wydawnictwo: Vesper
Seria: Instrukcja obsługi
Stron: 224

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Szkrab. Instrukcja obsługi. Wskazówki użytkowe, wykrywanie i usuwanie usterek oraz porady serwisowe aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szkrab. Instrukcja obsługi. Wskazówki użytkowe, wykrywanie i usuwanie usterek oraz porady serwisowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl