Sztuka łączenia technologii ze strategią

Joanna Perzyńska
Książka Sztuka łączenia technologii ze strategią
Książka Sztuka łączenia technologii ze strategią
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Opanuj chaos. Zdobądź przewagę. IT się liczy. Po 15 latach David Johnson, dyrektor IT pracujący w centrali jednej z angielskich firm odzieżowych, stwierdził, że właśnie nadszedł odpowiedni moment. Teraz może odejść. Zamiar swój wcielił w życie. Z doskonałymi referencjami i imponującym dorobkiem szybko znalazł interesującą pracę w innej branży, spakował się, pożegnał właścicieli i opuścił dotychczasowe stanowisko pracy. Adam Newton, dyrektor marketingu, poczuł pierwsze oznaki zaniepokojenia. I słusznie. David Johnson nie tyle znaczaco rozwinął systemy informatyczne oraz strukturę działu IT, co postawił ją od podstaw. Przez 15 lat konsekwentnie popełniał przy tym błędy, które… tylko on umiał niwelować. Tymczasem dynamika rynku wymusiła na firmie podjecie ofensywnych działań w internecie – działan, które bez wiedzy i doświadczenia Davida Johnsona okazały się niemożliwe do przeprowadzenia. Wyobraź sobie, że to Ty jesteś Adamem Newtonem. Masz świadomość, że system jest wadliwy. Zamówienia nie sa realizowane. Zdajesz sobie sprawę, że kolejna kampania, na którą naciskają właściciele, nie ma szans powodzenia. Tymczasem David Johnson stwierdził, że nie ma zamiaru poświęcać swojego czasu i energii, żeby Ci pomóc. Co zrobisz? Sztuka łączenia technologii ze strategią wymaga solidnych podstaw merytorycznych, ale również dobrej intuicji, umiejętności przewidywania i często zwykłego szczęścia. Dostajemy do ręki efektywne narzędzie stanowiące pomoc w kształtowaniu strategii organizacji.  
Tytuł oryginalny: HBR on aligning technology with strategy
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-63662-17-2, 9788363662172
Wydawnictwo: ICAN Institute
Seria: HBR On
Kategoria: Ekonomia
Stron: 167
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Sztuka łączenia technologii ze strategią? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sztuka łączenia technologii ze strategią. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}