Ta jedna chwila

Laura Van Wormer
Książka Ta jedna chwila
Książka Ta jedna chwila
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ta jedna chwila może odmienić całe życie – zwykła mawiać Dorothy Hillings. Od wielu lat prowadziła wraz z mężem agencję literacką i przyczyniła się do sukcesu wielu sław. I oto na agencję „Hillings & Hillings” zamach uczynił Creighton Berns, bezwzględny i cyniczny prezes wszechwładnej „ICA”. Na ratunek Hillingsom spieszą ich przyjaciele. Czy zdołają ujawnić matactwa Creightona Bernsa? Jak wydarzenia, w których biorą udział, wpłyną na ich losy? Przecież „jedna chwila może odmienić całe życie”…  
Tytuł oryginalny: Any given moment
Data wydania: 1996
ISBN: 83-7070-942-7, 8370709427
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Special
Stron: 446

Autor

Laura Van Wormer dorastała w Darien w stanie Connecticut, jest absolwentką Szkoły Newhouse SI Publicznych Komunikacji na Uniwersytecie Syracuse, większość swojego dorosłego życia spędziła pracując w wydawnictwie. Jest autorką jedenastu powieści z ser...

Książki Laura Van Wormer

Wszystkie książki Laura Van Wormer

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ta jedna chwila aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ta jedna chwila. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}