Tabele i wykresy przestawne od A do Z - dynamiczna analiza dużych zbiorów danych

Krzysztof Chojnacki
Książka Tabele i wykresy przestawne od A do Z - dynamiczna analiza dużych zbiorów danych
Książka Tabele i wykresy przestawne od A do Z - dynamiczna analiza dużych zbiorów danych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja wprowadza w podstawy przygotowywania tabel przestawnych, a także porusza bardzo ważny temat jakości danych. Autor objaśnia podstawowe zasady, do których warto się stosować w trakcie opracowywania danych źródłowych do raportu. Ponieważ najlepiej uczyć się na praktycznych przykładach, książka zawiera również instrukcje, jak utworzyć tabelę przestawną do oceny kosztów w podziale na poszczególne MPK, przeanalizować dane sprzedażowe czy skonsolidować dane z wielu arkuszy. Wyjaśnia także, jak zwizualizować analizowane dane z użyciem raportów przestawnych.  
Data wydania: 2016-01-22
ISBN: 978-83-269-4510-6, 9788326945106
Wydawnictwo: WIEDZA I PRAKTYKA
Seria: Excel zaawansowany
Stron: 100
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Tabele i wykresy przestawne od A do Z - dynamiczna analiza dużych zbiorów danych nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tabele i wykresy przestawne od A do Z - dynamiczna analiza dużych zbiorów danych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}