Tajemnica Świętego Mikołaja

Dawn Stewardson
Książka Tajemnica Świętego Mikołaja
Książka Tajemnica Świętego Mikołaja
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce zebrano sześć najpopularniejszych bajek dziedzictwa światowego. Wiesław Drabik opowiada te bajki wiernie i pięknym językiem, a zarazem w sposób, który dzieci lubią najbardziej: wierszem. Jego styl porównać można do stylu Jana Brzechwy z Bajek samograjek. Narracja jest pełna humoru i płynie jak bajka, a zarazem jest zrymowana i wpada w ucho jak piosenka. Dzieci kochają ten styl i każdą z bajek zawartych w tym zbiorze będą wielokrotnie powtarzać. Opracowując graficznie Bajki świata, pragnęliśmy sprostać oczekiwaniom i upodobaniom naszych polskich dzieci. Ilustracje odzwierciedlają atmosferę i treść bajek, a przy tym są kolorowe, radosne i przyjazne.  
Tytuł oryginalny: Looking for Mr. Claus
Data wydania: 1996
ISBN: 978-83-7791-318-5, 9788377913185
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Super Romance
Stron: 315
dodana przez: kazal_ka

Autor

Dawn Stewardson dla Harlequin Intrygi opublikowała dziesięć powieści. Urodziła się w Kanadzie i uczyła angielskiego na uniwersytecie w Toronto, zanim zaczęła pisać na "pełny etat". @Link @Link

Książki Dawn Stewardson

Wszystkie książki Dawn Stewardson

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Tajemnica Świętego Mikołaja aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajemnica Świętego Mikołaja. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}