Tajniki wystąpień publicznych. 101 porad dla prezenterów

Łukasz Dąbrowski
Książka Tajniki wystąpień publicznych. 101 porad dla prezenterów
Książka Tajniki wystąpień publicznych. 101 porad dla prezenterów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prezentacja dopracowana w najmniejszym szczególe: - Poznaj temat i słuchaczy - Przygotuj się pod każdym względem - także wizualnie i językowo - Angażuj słuchaczy - pilnuj, by nie zasnęli - Zaprzyjaźnij się z rzutnikiem, mikrofonem i innymi "wspomagaczami" - Nie daj się omamić magii slajdów - I miej zawsze własne flamastry! 101 porad, czyli collage wskazówek dla prezenterów Niemal wszyscy stajemy czasem przed koniecznością przedstawienia swoich myśli innym ludziom w formie prezentacji: menedżerowie chcący zaangażować swoje zespoły w nowe przedsięwzięcia, pracownicy chcący przekonać do swoich pomysłów menedżerów, nauczyciele pragnący zainspirować uczniów, wykładowcy angażujący w naukę studentów. Często takie prezentacje determinują stosunek innych do tego, co robimy, naszych idei czy wreszcie nas samych. Dobra prezentacja nie polega na zastosowaniu jednej czy dwóch sztuczek. Pod uwagę trzeba wziąć wiele szczegółów decydujących o sukcesie lub porażce. Kiedy stajesz przed innymi, by im coś przekazać, masz zawsze dwa cele: mówić zrozumiale oraz wzbudzić zachwyt. Treść i forma. Co i jak. Dwa obszary współzależne i wzajemnie się uzupełniające. Wszystkie porady służą temu, byś następnym razem podczas omawiania tematu, który masz w małym palcu, nie spotkał się z murem niezrozumienia i braku zainteresowania ze strony odbiorców. Autor napisał ten poradnik w oparciu o doświadczenia swoje i kolegów-trenerów, którzy szkolą innych od wielu lat. 101 zawartych w tej książce wskazówek to takie "myśli nieuczesane" o prezentacjach - konkretne rady, dzięki którym lepiej dotrzesz do słuchaczy. Tajniki wystąpień publicznych mają za zadanie pomóc Ci w rozwoju naturalnego, budującego wiarygodność stylu prezentacji. Będą też wspierać Cię w różnych codziennych wyzwaniach, przed jakimi staje każdy prezenter.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-246-3625-9, 9788324636259
Wydawnictwo: Onepress

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Tajniki wystąpień publicznych. 101 porad dla prezenterów aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Tajniki wystąpień publicznych. 101 porad dla prezenterów”- Łukasz Dąbrowski

Książka Urbex History. Wchodzimy tam, gdzie nie wolno
Urbex History. Wchodzimy ta... Łukasz Dąbrowski, Konrad Niedziułka, Jakub Stankowski
{}7.6/10
Trzech przyjaciół z pasją do historii. Jeden kanał na Yo...
Książka Urbex History. Fukushima. Wchodzimy do skażonej strefy
Urbex History. Fukushima. W... Łukasz Dąbrowski, Konrad Niedziułka, Jakub Stankowski
{}8/10
,, Druga książka twórców kanału Urbex History Witajcie ...
Książka Zespoły po polsku. Jak firmy działające na polskim rynku podnoszą swoją efektywność dzięki pracy zespołowej
Zespoły po polsku. Jak firm... Michał Zaborek, Łukasz Dąbrowski, Henryk Puszcz
Fragment:[...] Większe uczestnictwo pracowników w kształtowa...

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajniki wystąpień publicznych. 101 porad dla prezenterów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe