Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości.

David R. Hawkins ...
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości.
Książka Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości.
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Dzięki tej książce doświadczysz wolności. Poczujesz jak ciężar opada z twoich barków, ponieważ już podczas lektury samoczynnie rozpoczyna się proces uwalniania. Będzie przydatna dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym oraz psychologów i osób będących w trakcie terapii. Pokazuje m.in. jak uwalniając się od wszelkich negatywności: niskiego poczucia wartości, oceniania innych i samego siebie, nieustannej potrzeby posiadania racji, żalu za przeszłością i oczekiwania na prawdziwą miłość - osiągać coraz wyższe poziomy świadomości.
Tytuł oryginalny: Letting go: The Pathway of Surrender
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-65400-00-0, 9788365400000
Wydawnictwo: Virgo
Stron: 427
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Poradnik o tym, jak żyć lepiej i bez ciężaru codzienności...

Każdy z nas nosi na swych barkach ciężar... Ciężar codzienności, trosk, problemów, zmartwień, czy też chociażby obowiązków, jakie stawia przed nami życie... Niektórzy z nas radzą sobie z tym faktem lepiej, inni nieco gorzej, ale z pewnością każdy chciałby uwolnić się od tego brzemienia. I tu z pomocą przychodzi nam znakomita książka Davida R. Hawkinsa pt. "Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości", która ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Virgo. A o tym, że pozycja ta jest naprawdę wyjątkową, niechaj świadczy fakt, iż mimo upłynięcia kilku lat od daty jej wydania,... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@Uleczka448
2020-01-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}