Teoria wychowania : bliżej uniwersalnych wartości i realnego życia

Paweł Tyrała
Teoria wychowania : bliżej uniwersalnych wartości i realnego życia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przedmiotem rozważań tej monografii pedagogicznej jest całokształt problematyki z zakresu teorii oraz praktyki reform edukacyjnych. Intencją autora jest przekazanie wiedzy o procesie zmagań reformatorskich w zakresie systemu edukacyjnego i nowoczesnego wychowania, zarówno od strony refleksji teoretycznych, jak i skomplikowanej praktyki przemian systemowych. Książka adresowana jest do czytelników zajmujących się problemami nauk społecznych, w tym przede wszystkim do środowisk zajmujących się kształceniem i wychowaniem. Książka może być przydatna również studentom kierunków pedagogicznych oraz nauczycielom wszystkich typów szkół. Książka jest także adresowana do rodziców oraz wszystkich ogniw socjalizacji.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-7322-248-9, 9788373222489
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Teoria wychowania : bliżej uniwersalnych wartości i realnego życia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Teoria wychowania : bliżej uniwersalnych wartości i realnego życia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl