Terapia dla DDA oczami grupy wsparcia

Terapia dla DDA oczami grupy wsparcia
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pierwsza w Polsce książka napisana przez uczestników terapii grupowej dla Dorosłych Dzieci Alkoholików.

Drogi Czytelniku!

Trzymasz w rękach pierwszą książkę wydaną przez grupę wsparcia DDA. Mamy nadzieję, że ta wcale niełatwa lektura przekona Cię do zrobienia kroku w kierunku zmiany, która może przynieść same korzyści. Znamy to uczucie blokujące nas przed podjęciem jakiegokolwiek działania oraz jakiejkolwiek decyzji. Znamy to uczucie z autopsji, ponieważ każda z nas stała przed dylematem zapisania się lub nie na terapię dla Dorosłych Dzieci Alkoholików.

Oczywiste jest, że nie mamy wpływu na to, w jakiej rodzinie dane było nam się wychowywać i dorastać, a jednak mamy absolutną moc i możliwości, by robić to od momentu, w którym postanowimy zmienić nasze życie.

Takim dniem może być pierwsze spotkanie z grupą DDA. Wybór oczywiście należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Wraz z tą książką pięć kobiet zaprasza Cię do swojego świata: świata dorosłego dziecka alkoholika. Choć jest to świat, w którym dominują niszczące emocje, książka pokaże Ci, że nie jesteś w nim sama, a kobiety przez swoje historie mogą być dla Ciebie inspiracją i pokazać, jak i gdzie kroczyć, by ten własny świat ulepszyć. Zapraszam Cię do zapoznania się z historiami z wnętrza grupy wsparcia DDA. Być może i Ty odnajdziesz tu siebie i pomoc, której szukasz.
Jakub B. Bączek
Trener mentalny #1 w Polsce
Czytanie tej książki jest jak przysłuchiwanie się intymnej i odważnej rozmowie między kobietami z różnych światów, a jednak niezwykle bliskimi sobie wspólnotą doświadczeń. Rozmowie dotyczącej kluczowych momentów i zmian, zarówno w terapii, jak i w życiu. Szczerej i bardzo poruszającej. Idealna książka dla wszystkich, którzy „chcieliby, ale boją się” uczestniczyć w grupie terapeutycznej. Znajdziecie tu wiele odpowiedzi na swoje wątpliwości. Z serca polecam!
Ewa Wróbel – psycholog, psychoterapeuta
Data wydania: 2020-03-12
ISBN: 978-83-64506-71-0, 9788364506710
Wydawnictwo: JAK
Stron: 163

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Terapia dla DDA oczami grupy wsparcia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Terapia dla DDA oczami grupy wsparcia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl