Terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniu. 100 najważniejszych tez, założeń i technik

Harvey Ratner, Evan George, Chris Iveson
Terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniu. 100 najważniejszych tez, założeń i technik
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Terapia Krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniu. 100 najważniejszych tez, założeń i technik to zwięzły i przystępny przewodnik po teorii i praktyce tej ekscytującej metody, która pozwala ludziom szybko i skutecznie zmieniać swoje życie. Książka przedstawia: - historię i tło Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, - filozoficzne podstawy tego podejścia, - techniki i ćwiczenia terapeutyczne, - specyficzne zastosowania w pracy z dziećmi i nastolatkami (w tym w pracy w szkole), rodzinami i dorosłymi, - sposoby na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, - zastosowanie w pracy w organizacjach, w tym w superwizji, coachingu i przywództwie, - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Publikacja ta jest niezastąpionym źródłem informacji dla wszystkich terapeutów i doradców, szkolących się i wykorzystujących tę terapię w praktyce. Będzie również cennym narzędziem dla wszystkich, których praca polega na pomaganiu innym w dokonywaniu zmian w życiu, dlatego powinna zainteresować specjalistów z dziedziny zdrowia psychicznego, lekarzy i nauczycieli, pracowników socjalnych, kuratorów sądowych, trenerów oraz zarządzających organizacjami. A wszystko to w typowym dla autorów esencjonalnym stylu.
Data wydania: 2017-11-08
ISBN: 978-83-7856-623-6, 9788378566236
Wydawnictwo: Poligraf
Kategoria: Psychologia
Stron: 258

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniu. 100 najważniejszych tez, założeń i technik aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniu. 100 najważniejszych tez, założeń i technik. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl