The Best Polish PRESS Illustrators

praca zbiorowa
The Best Polish PRESS Illustrators
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ekskluzywny i niepowtarzalny album. Na ponad 300 stronach prezentujemy 269 najwspanialszych prac 39 najlepszych współczesnych polskich ilustratorów. Od dziesięcioleci nie powstała podobna pozycja i uznaliśmy, że najwyższy czas to zmienić. Po wielu latach zwolnienia, da się dziś zauważyć, że polska ilustracja wraca do łask. Od 2012 roku, gdy w magazynie {slow} publikowaliśmy więcej ilustracji niż jakikolwiek inny tytuł, popularność ilustracji ciągle rośnie. Nadszedł idealny moment, aby zaprezentować polskich artystów na światowym forum. Taki jest nasz cel, zgodny z celami statutowymi fundacji i naszą wewnętrzną potrzebą. Najbliższe miesiące poświęcamy na prace nad albumem i starania aby cały świat o nim i o naszych twórcach usłyszał.  
Data wydania: 2016-12-09
ISBN: 978-83-946629-0-5, 9788394662905
Wydawnictwo: Fundacja SLOW
Seria: The Best Polish Illustrators
Kategoria: Albumy
Stron: 308
dodana przez: mrbiggles

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę The Best Polish PRESS Illustrators? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka The Best Polish PRESS Illustrators. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl