To nie to... nie tak miało być

Jadwiga Staniszkis, Kazimierz Kutz, Jerzy Sławomir Mac
To nie to... nie tak miało być
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Polska nadal funkcjonuje jak w czasach PRL - od zjazdu partyjnego do zjazdu partyjnego. Sfery polityczne są też jakby skopiowane z tamtych praktyk. Nie stało się tak, że są partie, jest lewica i prawica, ale ponad nimi jest wizja państwa, nad którą wszyscy pracują.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-917171-4-1, 9788391717141
Wydawnictwo: Ego
Stron: 205

Autor

Jadwiga Staniszkis
Urodzona 26 kwietnia 1942 roku w Polsce (Warszawa)
Socjolog, politolog, publicystka, profesor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytutu Studiów Politycznych PAN, a także na Wydziale Nauk Politycznych Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Jej specjalnościami naukowymi są s...

Pozostałe książki:

Ja. Próba rekonstrukcji O władzy i bezsilności PL +50. Historie przyszłości Spór o Rymkiewicza Antropologia władzy Ontologia socjalizmu Postkomunizm Szanse Polski To nie to... nie tak miało być Wschód i Zachód. Spotkania Władza globalizacji Zwierzę niepolityczne Życie umysłowe i uczuciowe
Wszystkie książki Jadwiga Staniszkis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka To nie to... nie tak miało być nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka To nie to... nie tak miało być. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl