Trudni ludzie. Jak przetrwać w związku z idiotą

John Hoover
Trudni ludzie. Jak przetrwać w związku z idiotą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Lekarstwo na białą gorączkę Czym naprawdę drażnią Cię ludzie, z którymi żyjesz? Jak nie dolewać oliwy do ognia, czyli trening tolerancji i empatii. Negatyw czy kopia -- związki symetryczne i uzupełniające się. Nikt nie doprowadza Cię do szału tak jak bliscy Ci ludzie: domownicy, druga połowa, krewni czy współpracownicy. Czasami myślisz, że jesteś na nich skazany. Najłatwiej byłoby, gdyby najbliżsi zaczęli żyć według Twoich zasad. Jednak zmuszanie ich do tego prowadzi tylko do frustracji i psuje nerwy. Autor tej książki proponuje inne rozwiązanie. Uczy, jak podchodzić do innych ludzi spokojniej, z większym entuzjazmem i nie dać się wytrącać z równowagi. Pokazuje, jak sprawić, by inni ludzie byli nastawieni bardziej ugodowo. Opowiada, jak zamiast agresji wywoływać uśmiechy. Dr John Hoover omawia w tej książce 7 grzechów głównych popełnianych w relacjach z najbliższymi ludźmi, czyli: brak przewidywania reakcji, obwinianie innych, krytykowanie zamiast komplementowania, zaprzeczanie dla zasady i z przyzwyczajenia, niesprawiedliwe osądzanie, chowanie urazy, pokazywanie, kto jest mądrzejszy. Niech toksyczny jad ustąpi miejsca radości z przebywania razem.
ISBN: 978-83-246-0563-7, 9788324605637
Wydawnictwo: Sensus

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Trudni ludzie. Jak przetrwać w związku z idiotą? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Trudni ludzie. Jak przetrwać w związku z idiotą”- John Hoover

Carpe diem
Carpe diem Danny Cox
Przyszłość jest tylko nadchodzącym ciągiem krótkich chwil dz...
Trudni ludzie. Przetrwanie i rozwój bez zamordowania własnego szefa
Trudni ludzie. Przetrwanie ... John Hoover
Niezastąpiony przewodnik dla wszystkich podwładnych szefów-i...
Uwolnić potencjał liderów
Uwolnić potencjał liderów Angelo C. Valenti, John Hoover
System przywództwa ComposiTeam, opisany w tej książce, pomag...

Cytaty z książki

O nie! Książka Trudni ludzie. Jak przetrwać w związku z idiotą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe