Trwać oznacza ocalić dobro i piękno

Maria Wilczek
Książka Trwać oznacza ocalić dobro i piękno
Książka Trwać oznacza ocalić dobro i piękno
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Księga Pamiątkowa \trwać oznacza ocalić dobro i piękno\" dedykowana jest zmarłemu przed 15 laty ks. prof. Januszowi St. Pasierbowi- wybitnemu duszpasterzowi, uczonemu i poecie. Zawiera ona wiele cennych opracowań znamienitych autorów, reprezentujących te środowiska, z którymi ks. Pasierb był przez lata blisko związany, a więc historyków sztuki, filozofów, teologów, poetów, krytyków literackich. Księga jest wyrazem hołdu dla ks. Pasierba uznania dla trwałej wartości jego spuścizny naukowej i literackiej. Twórczość ta zawiera wszak przesłania uniwersalne i aktualne tak współczesnym potrzebne, mówi o ludzkich powinnościach, o wierze, miłości i cierpieniu, ale i o chrześcijańskiej i nadziei. Wskazuje też na ważność dialogu pomiędzy religią a kulturą na chrześcijańskie korzenie Europy: na wspólna Europę Ducha."
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7380-649-8, 9788373806498
Wydawnictwo: Bernardinum

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Trwać oznacza ocalić dobro i piękno? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Trwać oznacza ocalić dobro i piękno”- Maria Wilczek

Książka W rytmie haiku
W rytmie haiku Maria Wilczek
Wiersze ? ?W rytmie haiku? Marii Wilczek to drobne liryki, w...

Cytaty z książki

O nie! Książka Trwać oznacza ocalić dobro i piękno. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe