Recenzje książki "Tupcio Chrupico. Żegnaj pieluszko."

Dodaj swoją recenzję

Żegnaj pieluszko

2.04.2012

Tupcio Chrupcio już dawno pożegnał pieluszkę, ale jego siostra jeszcze nie doszła do tego momentu swojego życia. Jej starszego brata bardzo to denerwuje, ponieważ często musi przerywać z tego powodu zabawę. Po za tym uważa, że jego rodzice więcej poświęcają czasu jego siostrze niż jemu. Jednak Tupcio jest dobrym braciszkiem i pomaga siostrze "po... {} Recenzja książki Tupcio Chrupico. Żegnaj pieluszko.

Bardzo pomocna !

12.06.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Tupcio jest zazdrosny o małą siostrzyczkę, której mama poświęca bardzo dużo czasu. Wtedy kiedy jest najlepszy czas na zabawę, oni muszą wracać do domu. Kiedy mała myszka płacze, Tupcio opiekując się nią jest przerażony, próbuje przewinąć siostrzyczkę, nie bardzo jednak mu to wychodzi, z pomocą, na całe szczęście przychodzi tata. Jednak Tupcio wpada... {} Recenzja książki Tupcio Chrupico. Żegnaj pieluszko.

Śmierdząca sprawa ;-)

24.05.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Śmierdząca sprawa” to nic przyjemnego, wie o tym każdy rodzic. Wiem o tym i ja, dlatego z nadzieją na cud, sięgnęłam po „Tupcia Chrupcia. Żegnaj, pieluszko!”. Tupcio Chrupcio ma siostrę. Niby zdążył się już do tego przyzwyczaić, ale… No właśnie. Każda zabawa na podwórku zostaje przerwana, gdy Mysia ma pełną pieluszkę. Mama jest nieugięta i T... {} Recenzja książki Tupcio Chrupico. Żegnaj pieluszko.

O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe