Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu

Tenzin Wangyal Rinpocze
Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tybetańska ścieżka ku oświeceniu.


Dzięki opisanym w tej książce praktykom będziemy mogli poprawić jakość swojego życia, osiągnąć duchową doskonałość i zrealizować nasz największy potencjał.

Zrozumienie, jak nasze działania, słowa i myśli wzajemnie na siebie oddziałują, nie tylko umożliwia nam postępy na duchowej ścieżce, ale też pozwala zmienić obraz samych siebie i bardziej radośnie doświadczać życia. W przystępny i bezpośredni sposób Tenzin Wangyal Rinpocze przedstawia tybetańskie techniki medytacyjne, kładąc nacisk zarówno na samą praktykę, jak i wiedzę teoretyczną. To zbiór ćwiczeń jogicznych, wizualizacji, uzdrawiających praktyk z dźwiękiem oraz medytacji – w zależności od tego, w jakiej sferze życia napotykamy problemy, możemy wybrać odpowiednią praktykę.

Tenzin Wangyal Rinpocze to uznany autor książek i nauczyciel mający uczniów na całym świecie. Jest założycielem i duchowym kierownikiem Instytutu Ligmincha. Napisał takie książki, jak Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej, Tybetańska joga snu i śnienia, Leczenie formą, energią i światłem, Cuda naturalnego umysłu (wszystkie wydane przez REBIS).

Tytuł oryginalny: Tibetan Yogas of Body, Speech and Mind
Data wydania: 2013-07-16
ISBN: 978-83-7818-435-5, 9788378184355
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Wschód Zachodowi
Stron: 344
dodana przez: jatymyoni

Autor

Tenzin Wangyal Rinpocze Tenzin Wangyal Rinpocze Tenzin Wangyal Rinpocze jest jednym z nielicznych na stałe przebywających na Zachodzie mistrzów tradycji bon, rdzennej religii Tybetu, będącej źródłem wielu innych duchowych tradycji tego kraju. Od wielu lat prowadzi zachodnich praktykujących na dro...

Pozostałe książki:

Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej Przebudzanie świętego ciała. Tybetańska joga oddechu i ruchu
Wszystkie książki Tenzin Wangyal Rinpocze

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl