Uczę metodą ośrodków pracy : materiały pomocnicze dla nauczycieli

Anna Kosińska
Uczę metodą ośrodków pracy : materiały pomocnicze dla nauczycieli
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest to szczegółowy poradnik dla nauczycieli nie tylko szkół specjalnych, ale i klas początkowych szkół masowych. Pokazuje, jak stosować w praktyce nauczanie zintegrowane w klasach początkowych. Zawiera konkretne przykłady rozkładu materiału, konspektów ośrodków pracy oraz wiele propozycji ćwiczeń, zabaw, krzyżówek, rebusów, a także wierszy i piosenek specjalnie dobranych do omawianych zagadnień. Pokazuje, jak łączyć zagadnienia poszczególnych przedmiotów: języka polskiego, matematyki, środowiska społeczno-przyrodniczego i muzyki. uzupełniają dwie kasety audio o tym samym tytule, na których zostały nagrane wszystkie piosenki przedstawione w książce.
Data wydania: 1999
ISBN: 978-83-02-07300-7, 9788302073007
Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Stron: 324

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Uczę metodą ośrodków pracy : materiały pomocnicze dla nauczycieli nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

WI
2010-03-07

Książka super, ale niestety jest nie dostepna i z miłą chęcią bym ją kupiła, Jak ktoś ma ją to z miłą chęcią odkupię:) Dziękuje

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Uczę metodą ośrodków pracy : materiały pomocnicze dla nauczycieli. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl