Uczta z Głupim - albo nocne rozmowy o tym, dlaczego sensowność jest urojeniem

Kamil M. Wieczorek
Książka Uczta z Głupim - albo nocne rozmowy o tym, dlaczego sensowność jest urojeniem
Książka Uczta z Głupim - albo nocne rozmowy o tym, dlaczego sensowność jest urojeniem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Utwór ten jest krótkim dialogiem filozoficznym poruszającym zagadnienie wolnej woli, odpowiedzialności i moralności. – Drogi Desmondzie, wszedłem w trakcie i usłyszałem konkluzję, ale nie to, co cię do niej skłoniło. Mógłbyś mi może to wytłumaczyć? – Z całym mym szacunkiem do istot żywych, ale jestem zmuszony stwierdzić, mój drogi Kamilu, że jesteś człowiekiem o naprawdę bardzo małym rozumku, głupiś po prostu, więc nie zrozumiesz – powiedział Desmond, a ilekroć kogoś obrażał, uśmiechał się bardzo przyjaźnie. – Oj, nie Desmondzie – stwierdził mój przyjaciel Olek, który widać jakiś czas siedział z boku, musząc przysłuchiwać się rozmowie. – Tego już za wiele. Mogę słuchać Twoich bredni, ale obrażać innych nie pozwolę. Zważ na to, że to ty się tu mylisz – wszyscy zebrani ci to powiedzą. Koniec, miarka się przebrała. Wychodzę!  
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-941300-5-3, 9788394130053
Wydawnictwo: Wydawnictwo Leimak
Seria: Parerga Amora
Kategoria: Filozofia
Stron: 42
dodana przez: jbutton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Uczta z Głupim - albo nocne rozmowy o tym, dlaczego sensowność jest urojeniem aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Uczta z Głupim - albo nocne rozmowy o tym, dlaczego sensowność jest urojeniem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}