Ukraina, Polska, świat. Wybór reportaży i artykułów

Bohdan Osadczuk
Książka Ukraina, Polska, świat. Wybór reportaży i artykułów
Książka Ukraina, Polska, świat. Wybór reportaży i artykułów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wybór drukowanych w "Kulturze" artykułów i reportaży o ludziach, polityce, podróżach, obyczajach i ideach. Czytelnik znajdzie w tej książce reportaże z Chin epoki Mao Tse-Tunga, relację o powstaniu muru berlińskiego, reportaż ze słynnej, zakończonej skandalem, wizyty Chruszczowa w nowojorskiej siedzibie ONZ. Nade wszystko jednak jest Osadczuk znakomitym przewodnikiem po świecie ukraińskim, wnikliwym i krytycznym obserwatorem formowania się i krzepnięcia niepodległej Ukrainy. (Andrzej Stanisław Kowalczyk) Bohdan Osadczuk od 50 lat współpracuje z "Kulturą" Jerzego Giedroycia, gdzie pisze nie tylko o sprawach ukraińskich i stosunkach polsko-ukraińskich.  
Data wydania: 2000
ISBN: 83-86872-15-2, 8386872152
Wydawnictwo: Pogranicze
Seria: Meridian
Kategoria: Publicystyka i Esej
Stron: 336
dodana przez: mrbiggles

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ukraina, Polska, świat. Wybór reportaży i artykułów aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ukraina, Polska, świat. Wybór reportaży i artykułów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}