Unf*ck yourself. Napraw się!

6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Unf*ck yourself. Napraw się!
Książka Unf*ck yourself. Napraw się!
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

W twojej głowie toczy się nieprzerwany monolog wewnętrzny – jakiś cichy krytyczny głos wciąż powtarza ci, że jesteś zbyt leniwy, za głupi albo za słaby. Nawet nie zauważasz, jak mocno wierzysz w te słowa i ile energii z ciebie wysysają! Starasz się normalnie żyć, tylko od czasu do czasu myślisz z re...

W twojej głowie toczy się nieprzerwany monolog wewnętrzny – jakiś cichy krytyczny głos wciąż powtarza ci, że jesteś zbyt leniwy, za głupi albo za słaby. Nawet nie zauważasz, jak mocno wierzysz w te słowa i ile energii z ciebie wysysają! Starasz się normalnie żyć, tylko od czasu do czasu myślisz z re... przeczytaj pełny opis
ISBN: 978-83-65743-78-7 ( 9788365743787 )
Wydawnictwo: Insignis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Unf*ck yourself. Napraw się! nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
Twoja Opinia
Opinie
EM
@emijatt 2018-12-12
"Masz takie życie, jakie godzisz się znosić." . Czytając książkę Bishopa pierwszy raz nie spotkałam się ze standardowymi stwierdzeniami "uwierz w siebie, a będzie dobrze" czy "myśl pozytywnie, a wszystko się zmieni". . "Und*ck yourself. Napraw się" jest bombą motywacyjną, w której mamy do czynienia z konkretami i energią, którą zaraża nas autor. . Zdecydowanie polecam wszystkim, nawet tym, którzy nie lubią czytać tego rodzaju książek.
serce
@Marzena_3
@Marzena_3 2019-02-05
Przeczytane (2019-02-09)
Jak dla mnie bardzo slaba, malo odkrywcza ksiazka napisana duza czcionka i z duza iloscia pustych stron. Zupelnie niepotrzebna, nic nie wnosi, uwazam ze stracilam czas czytajac ja. W zasadzie mozna by jak strescic w dwoch stronach A4. Nie polecam, jest cala masa bardziej udanych pozycji w tym temacie.
serce
@Gos
@Gos 2019-02-13
Przeczytane (2019-02-13)
serce

twórcy strony

puchar
EM
@emijatt pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.