Cytaty z książki "Utrata"

Dodaj nowy cytat
Żegnaj- ktokolwiek wymyślił to słowo, powinien smażyć się w piekle.
Słabość to tylko ból, który opuszcza nasze ciało.
Trudno jest żyć - łatwiej jest umrzeć. Zamykasz oczy i więcej ich nie otwierasz. Co w tym trudnego? Nic - tyle tylko, że cholernie trudno zostawić tych, których się kocha.
Nieszczęścia dotykają nas po to, żebyśmy zaufali Panu Bogu.
Rzeczy nigdy nie są takie, jakimi się wydają- nigdy.
To, że potrzebujesz pomocy, żeby poradzić sobie z problemami nie czyni cię słabszą. Naprawdę słabi są ci, którzy nie potrafią przyznać, że nie poradzą sobie sami. To oni są słabi. Prosząc o pomoc i przyjmując ją, przyznałaś się do swojej słabości, a przez to pokazałaś jak jesteś silna. Ludzie słabi myślą, że pozjadali wszystkie rozumy i afiszują się ze swoją mądrością.
Lęk ... To dzięki niemu czujemy, że żyjemy.
Strach próbuje cię paraliżować, ale kiedy robisz rzeczy, których się boisz, osiągasz cele ze świadomością, że wspinasz się na swój życiowy Mount Everest.
<nav class="pagy-bootstrap-nav pagination" role="navigation" aria-label="pager"><ul class="pagination"><li class="page-item prev disabled"><a href="#" class="page-link">&laquo;</a></li><li class="page-item active"><a href="/ksiazka/utrata-685831/cytaty?strona=1" class="page-link" >1</a></li><li class="page-item"><a href="/ksiazka/utrata-685831/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" >2</a></li><li class="page-item next"><a href="/ksiazka/utrata-685831/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" aria-label="next">&raquo;</a></li></ul></nav>
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl