Uwarunkowania rozwoju ruchowego i jego zaburzenia w mózgowym porażeniu dziecięcym

Maria Borkowska
Uwarunkowania rozwoju ruchowego i jego zaburzenia w mózgowym porażeniu dziecięcym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podręcznik napisany jest bardzo dobrze, doskonale ilustrowany 44 rycinami i XI tabelami. W tej formie i jakości służyć może zarówno studentom Wydziału Rehabilitacji Ruchowej, a także lekarzom, terapeutom zajęciowym, pedagogom, psychologom zajmującym się rozwojem dziecka. W niektórych częściach może być przydatna również dla rodziców. Książka ta stanowi niewątpliwie pozycję, którą warto polecić. fragment recenzji: prof. zw. dr hab. n. med. Krystyna Bożkowa specjalista pediatrii Problem rozwoju ruchowego, jak i jego zaburzeń w przebiegu różnych schorzeń wieku rozwojowego, zwłaszcza w zespole mózgowego porażenia dziecięcego jest ważnym, trudnym i nie w pełni rozwiązanym problemem. Z tego względu należy z zadowoleniem przyjąć inicjatywę autorki w omówieniu tego zagadnienia. W moim przekonaniu, ta obszerna praca powinna zainteresować zarówno studentów medycyny jak również lekarzy neurologów, neurologów dziecięcych, neurochirurgów dziecięcych, pediatrów i oczywiście rehabilitantów oraz fizjoterapeutów. fragment recenzji: prof. dr hab. Juliusz Wocjan specjalista neurochirurgii
Data wydania: 1986
ISBN: 978-83-910046-3-0, 9788391004630
Wydawnictwo: WSP

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Uwarunkowania rozwoju ruchowego i jego zaburzenia w mózgowym porażeniu dziecięcym? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Uwarunkowania rozwoju ruchowego i jego zaburzenia w mózgowym porażeniu dziecięcym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl