Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes

Joanna Ceplin
Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Uwierz, że media społecznościowe to nie tylko strata czasu. To obecnie najlepsza forma kontaktu z Twoimi klientami. To na Facebooku, Instagramie lub YouTube ludzie budują relacje, poznają nowe osoby, szukają informacji.
Inspirują się, interesują tym co robią ich znajomi. W ten sposób dowiadują się o nowych markach, trafiają na ich strony, zapisują się do newsletterów, odkrywają nowe produkty.

Jeżeli jesteś gotowa na budowanie skutecznej komunikacji online dla swojej marki i nie chcesz tracić czasu na chaotyczne działania, poznaj CYKL 7 KROKÓW, który przedstawiam w książce. Wszystkie działania opisałam prostym językiem, tak abyś od razu mogła przystąpić do działania.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-945929-2-9, 9788394592929
Wydawnictwo: Joanna Ceplin
Stron: 294
dodana przez: Gabriela_Deda

Autor

Joanna Ceplin Joanna Ceplin Jestem mamą, mam dwoje wspaniałych dzieci i męża, który mnie wspiera i pomaga w rozwoju. Z fascynacją obserwuję w jaki świat wkraczają nasze dzieci, jakie możliwości komunikacyjne mają. Mogą kontaktować się tu i teraz z całym światem. Wystarczy im d...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl