Uzdrawiająca joga tybetańska

Alejandro Chaoul
Uzdrawiająca joga tybetańska
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autor tej publikacji jest adiunktem i dyrektorem ds. Edukacji w Programie Medycyny Integracyjnej na Uniwersytecie Teksańskim MD Anderson Cancer Center, gdzie prowadzi badania mające na celu ocenę skuteczności praktyk wywodzących się z jogi tybetańskiej. Stosuje również techniki terapeutyczne dla ciała i umysłu u pacjentów cierpiących na choroby nowotworowe oraz ich opiekunów. Jest również starszym instruktorem Akademii Trzech Bram, międzynarodowej organizacji założonej przez Tenzina Wangyala Rinpoche, a stawiającej sobie za cel przekształcanie ludzkiego życia poprzez medytację. Dzieli się swoimi doświadczeniami z codziennej praktyki w różnych środowiskach i kulturach, koncentrując się na prostocie, dostępności i łatwości wykonywania ćwiczeń. Zapewnia także pełne zrozumienie historii tybetańskiej jogi, abyś mógł w pełni usunąć przeszkody ze swojego życia, odzyskać zdrowie i cieszyć się dobrobytem
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-8171-138-8, 9788381711388
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Stron: 152
dodana przez: Mirka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Uzdrawiająca joga tybetańska aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2019-11-11
Przeczytane

Bardzo czytelnie przedstawione zasady stosowania jogi tybetańskiej, jej filozofię i korzyści jakie przynosi jej praktykowanie. To doskonałe kompendium wiedzy dla osób zainteresowanych systemem jogi tybetańskiej i prostym instruktażem do jej stosowania. Autor posługuje się konkretnym, zrozumiałym i praktycznym językiem, dzięki czemu możemy od razu zastosować proponowane techniki i wdrożyć je do własnego harmonogramu dnia.

Moja recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/11/520.html

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Uzdrawiająca joga tybetańska. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl