Recenzje książki ""W imię zemsty""

Dodaj swoją recenzję

Gorszy syn?

12.10.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Zdecydowanie nie wiem czemu wcześniej nie słyszałam o autorce i jej książkach! Na początku dziękuję za autograf! Byłam bardzo ciekawa zawartości chowajacej się w tej pięknej okładce. ~ Igor miał traumatyczne dzieciństwo, dorastał jako ten drugi, gorszy syn. Ojciec chciał żeby on i jego starszy brat Borys byli tacy jak on. Nieustępliwi, mieli zabij... {} Recenzja książki "W imię zemsty"

Recenzja

14.07.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Podejmując się zrecenzowania książek Pani Katarzyny, nie spodziewałam się tego, co otrzymam. Myślałam, że będę czytać kolejny oklepany mafijny romans, których to w ostatnim czasie jest naprawdę wiele i to nie tylko na naszym rodzimym rynku wydawniczym, ale również zagranicznym. Osobiście, akurat uwielbiam takie wątki i co tu wiele ukrywać, tej poz... {} Recenzja książki "W imię zemsty"

Gorszy syn mafii

29.06.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Igor Sokołow będąc wątłym chłopcem od małego był tym "gorszym synem" Leonida, znanego ukraińskiego przemysłowca i dyplomaty, powiązanego też ze sferami mafijnymi, który trząsł dużą częścią Europy i całym blokiem postradzieckim. Na jego sumieniu ciążyły liczne przestępstwa, w tym zabójstwa i handel bronią. Za sprawą ojca, dzieciństwo Igora stało si... {} Recenzja książki "W imię zemsty"

@Logana@Logana {}× 7

w Imię zemsty

15.06.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

'W imię zemsty' Gorszy syn Tom 1 Katarzyny Grabowskiej to bardzo dobry romans mafijny ze szczypta pikantnej erotyki i lubieznosci. opisana jest historia rodziny Sokołow. Rodziny Leonida Sokołowa- mafijnego multimilionera związanego z rosyjskimi sferami rządowymi i stojącej na czele zorganizowanej grupy przestępczej. Kochająca matka Nadia, 10letni ... {} Recenzja książki "W imię zemsty"

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl