Recenzje książki "W poszukiwaniu siebie"

Dodaj swoją recenzję

ŚWIETNA

DO
@dominikadzodz25 · 2019-06-17 08:16:05

W poszukiwaniu siebie - Monika Nowacka Książka opowiada o toksycznym związku. Na początku poznajemy Laure silną i zależną kobietę, która w karierze zawodowej poświęciła całe życie ale w życiu prywatnym jest nie szczęśliwa i nie umie sobie poradzić jest z człowiekiem, który patrzy tylko na siebie i nie obchodzi jego uczucia Laury. Wyjeżdża na u... czytaj dalej »

"W poszukiwaniu siebie" - Czy odnajdziesz siebie?

@hazel_clary @hazel_clary · 2019-06-12 17:04:16

"W poszukiwaniu siebie" Moniki Nowackiej to subtelna historia o prawdziwej i tej jedynej miłości. Tak czytamy na tyle okładki książki. Wskazywałoby to na magiczną opowieść o pięknej dziewczynie i chłopaku, którzy poznają się zupełnie przypadkowo i zakochują się w sobie. Każdy z nas zawsze marzył o takiej historii w swoim życiu i właśnie dlateg... czytaj dalej »

Wspaniała

@laraczyta @laraczyta · 2019-05-28 16:25:25

,,Kiedy cała siła nadzei opada na dno duszy, pozostajw olbrzymia pustka, czarna dziura nicości, w której przecież kiedyś musi pojawić się światełko nadziei.'' Laura to kobieta sukcesu. Swoje życie poświęca karierze, oddaje jej całą siebie, a rezultaty jej pracy są niesamowite. Po kolejnym wspaniałym osiągnięciu zaczyna do niej docierać, że nie je... czytaj dalej »

Podróż w głąb siebie

IZ
@Iza · 2019-05-17 19:30:00

Powiem wam ze mam mieszane uczucia co do tej ksiazki... Historia Laury odkrywajacej siebie, swoje uczucia i swoje potrzeby ....szukajacej sensu zwiazku, miłości ..... pragnącej jak każda kobieta akceptacji poczucia wyjątkowości...czy znajdzie dowiesz się z ksiażki Książke czyta się dość szybko jest fajnie napisana , fantastyczne opisy miejsc akcji... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się