W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy

Łukasz Kulak
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy
Książka W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

XXI wiek, to teoretycznie czas, gdy poziom wiedzy o świecie i człowieku osiągnął wysoki poziom rozwoju. Tymczasem prawda okazuje się zupełnie inna. Wizja naszej rzeczywistości zdominowana jest przez poglądy wyłącznie materialistyczne oraz utarte schematy przekazywane przez środowisko, w którym dorastamy. W świetle wielu relacji i badań naukowych wiemy, że życie nie kończy się po śmierci, istnieją inne wymiary egzystencji oraz istoty, a rzeczywistość materialna na głębszym poziomie ma charakter nie fizyczny. Materialistyczne podejście do świata sprawiło, że ludzkość zatraciła wiedzę na temat własnej, wyższej natury. Pogoń za dobrami materialnymi przysłoniła nam prawdziwe wartości i sprowadziła na drogę pozornego dobrobytu.

Książka ukazuje blokady percepcyjne wytworzone przez materialistyczną cywilizację XXI wieku. Na podstawie konkretnych dowodów wykazano, że człowiek, to istota wielowymiarowa, a świat wokół nas jest tylko pozornie fizyczny.

Publikacja zabiera nas w podróż po różnych wymiarach rzeczywistości pokazując, że nie jesteśmy jedynymi mieszkańcami wszechświata. Brak równowagi w dzisiejszym świecie wynika z niezrozumienia roli człowieka na Ziemi, o której o dziwo wiedzieli nasi przodkowie.


http://www.psychoskok.pl/produkt/w-poszukiwaniu-zrodla-kim-jestesmy-i-skad-pochodzimy/
Data wydania: 2020-04-08
ISBN: 978-83-8119-616-1, 9788381196161
Wydawnictwo: Psychoskok
Kategoria: Naukowe
Stron: 220
dodana przez: agnieszka3211

Autor

Łukasz Kulak, ur. 1992 r. w Radomiu. Obecnie studiuje na radomskim uniwersytecie. Zajmuje się niezależnym dziennikarstwem. Współpracuje z Niezależną Telewizją ( NTV ) z Wrocławia oraz miesięcznikiem \\\"Czwarty Wymiar\\\". Pasjonuje się zagadnieniami...

Książki Łukasz Kulak

Wszystkie książki Łukasz Kulak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Mirka
2020-05-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane

Autor w prostych słowach uświadamia kim naprawdę jesteśmy zwracając uwagę na kwestie, które są z reguły znane ale najczęściej nie przykuwają naszej uwagi. Przypomina prawdy, o których zapomnieliśmy lub po prostu ich sobie nie uświadamiamy. Przybliża pojęcie ciała energetycznego i fizycznego, teorię holograficznego charakteru naszej rzeczywistości, zagadnienia związane z duchowością, fotografią kirlianowską i wiele innych, pragnąc uświadomić czym naprawdę jest natura człowieka i otaczający nas świat.

Pokazuje nasze ciało fizyczne jako holograficzną konstrukcję naszej rzeczywistości na przykładzie oka, dłoni, stóp i uszu, w których zawiera się cały ludzki organizm. Porównuje nasze ciało do biologicznego komputera, opisując poszczególne jego elementy. I tak: DNA to nasz twardy dysk, komórki to procesory, mózg jako procesor CPU itd. Porusza też trudniejsze zagadnienia takie jak życie poza ciałem, OOBE, świadomy sen czy życie po śmierci. Przybliża pojęcie istot anielskich, cywilizacji pozaziemskich i podpowiada w jaki sposób osiągnąć wolność duchową. To tylko niektóre z poruszanych tematów, które zostały omówione w skrócie i na bazie dostępnych źródeł.

Książki takie jak „W poszukiwaniu źródła“ dają okazję do zatrzymania się i przyjrzenia sobie oraz otaczającej nas rzeczywistości. Zebrana przez autora wiedza stanowi szerokie pole do dyskusji i zrozumienia roli każdego z nas w ogromnej przestrzeni kosmicznej.

Cała recenzja: ...

{}× 1 | link |
@agnieszka3211
2020-03-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10

Co czytać po książce “W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy”- Łukasz Kulak

Książka Sztuka umierania
Sztuka umierania Andrzej Sitarek
{}10/10
Niezwykły poradnik dla przyszłych kulturystów. Mordercze...
Książka Projekt Koniczyna
Projekt Koniczyna Milena Pastuszak
{}9/10
W świecie, w którym rządzi pieniądz i pozycja społeczna so...
Książka Mroczny spadek
Mroczny spadek Małgorzata Mossakowska-Górnikowska
{}9.7/10
Fascynująca, trzymająca w napięciu historia dziewczyny, któr...
Książka Piła mojego dzieciństwa i młodości. Wspomnienia
Piła mojego dzieciństwa i m... Arno Giese
{}8/10
Niezwykła podróż do przeszłości. Publikacja oparta pr...
Książka Sprawcy i ofiary. Pokłosie "Fatalnego turnusu"
Sprawcy i ofiary. Pokłosie ... Jan Melerski
{}8/10
Kontynuacja powieści „Fatalny turnus”. Nieporozumien...

Cytaty z książki

O nie! Książka W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}