W trosce o rodzinę

Alicja Grześkowiak
W trosce o rodzinę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Drogi Czytelniku, do Twoich rąk trafia Księga pamiątkowa przygotowana dla Pani Profesor Wandy Stojanowskiej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Na dzisiejszym rynku wydawniczym pojawia się wiele ksiąg pamiątkowych. Jest to z pewnością wyraz woli współautorów tych ksiąg wyrażenia szacunku i uznania dla osób, którym są one dedykowane. Niniejszą księgą jednak składamy hołd Osobie szczególnej. Pani Profesor Wanda Stojanowska jest bowiem osobą, która całe swoje zawodowe życie poświęciła ważnej, trudnej i nie zawsze należycie docenianej dziedzinie, jaką jest prawo rodzinne. Dziedzina ta stała się dla niej pasją, w ramach której umiejętnie łączy głęboką wiedzę praktyczną i teoretyczną. Inicjatorem tej Księgi pamiątkowej jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, z którym Pani Profesor Wanda Stojanowska związana jest trwale od 2001 r. Jeszcze w grudniu tego roku została kierownikiem Katedry Prawa Rodzinnego na ówczesnym Wydziale Prawa (obecnie katedra ta nosi nazwę Katedry Prawa Rodzinnego i Prawa Nieletnich). Na UKSW prowadzi Ona wykłady dla studentów prawa oraz seminaria magisterskie z zakresu prawa rodzinnego. Zajęcia te zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem studentów. Wynikało to z pewnością tak z ogromnej wiedzy praktycznej i teoretycznej Pani Profesor, jak i z dużego Jej temperamentu i kolorytu osobowościowego.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-255-0102-0, 9788325501020
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę W trosce o rodzinę? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “W trosce o rodzinę”- Alicja Grześkowiak

Prawo karne, wydanie 20
Prawo karne, wydanie 20 Lech Gardocki
{}8/10
W dwudziestym wydaniu uwzględniono ostatnie nowelizacje Kode...

Cytaty z książki

O nie! Książka W trosce o rodzinę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe