Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Etap początkowy. Terapia funkcji wzrokowych. Część 3

Agnieszka Bala
Książka Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Etap początkowy. Terapia funkcji wzrokowych. Część 3
Książka Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Etap początkowy. Terapia funkcji wzrokowych. Część 3
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Terapia funkcji wzrokowych to zestaw 32 plansz i kartonowych obrazków, które są wartościową pomocą w usprawnianiu rozwoju poznawczego niemowląt i starszych dzieci. Zawartość teczki podzielona jest na trzy grupy:- materiał tematyczny (chleb, ser, gruszka, jabłko);- materiał atematyczny (figury: kwadrat, trójkąt, prostokąt, koło);- materiał literowy (samogłoski: A, E, I, O , U, Y).Zestaw zawiera karty z mocno skontrastowanymi wzorami (czerwono-żółte), których ilość na prezentowanych planszach stopniowo wzrasta (1–5 elementów). Dodatkowo do kart dołączono grube, kartonowe elementy do wypychania, którymi można posłużyć się podczas ćwiczeń identyfikowania.Dla kogo?Zestaw zawiera karty, które kształtują funkcje istotne dla wczesnego etapu rozwoju dziecka. Można je zatem wykorzystać w pracy z kilkumiesięcznymi dziećmi, jako narzędzie do stymulacji i rozwijania prymarnych umiejętności. Zestaw jest szczególnie polecany dzieciom starszym, które zatrzymały się na tym etapie rozwoju funkcji poznawczych lub są bardziej aktywne podczas prezentacji przedstawianych wzorów.
ISBN: 978-83-65423-20-7, 9788365423207
Wydawnictwo: WIR

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Etap początkowy. Terapia funkcji wzrokowych. Część 3 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Etap początkowy. Terapia funkcji wzrokowych. Część 3. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe