Wielkie Cywilizacje. Tom 1. Starożytny Egipt. W dolinie Nilu

Wielkie Cywilizacje. Tom 1. Starożytny Egipt. W dolinie Nilu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przekazujemy Państwu unikatową kolekcję "Wielkie Cywilizacje" poświęconą największym osiągnięciom starożytnych cywilizacji, stworzoną przez najlepszych specjalistów z zakresu historii, archeologii i fotografii.
Bogato ilustrowana seria 20 albumów to przyjemność lektury, która jednocześnie stanowi doskonałe kompendium wiedzy o świecie dla całej rodziny, nie tylko dla miłośników historii.
Dzięki tej niezwykłej serii przeniesiemy się w świat rzymskich akweduktów, dowiemy się w jaki sposób został zbudowany najdłuższy mur na świecie, obejrzymy cuda Angkor, a także odkryjemy tajemnice azteckich piramid. Pokażemy dlaczego, w czasie gdy na ziemiach polskich prymitywne plemiona walczyły o nowe terytorium, w basenie Morza Śródziemnego rozkwitały jedne z największych cywilizacji na świecie. Cywilizacji, z których osiągnięć czerpiemy do dziś. Dowiemy się, jak doszło do tego, że przy braku zaawansowanych technologii, zupełnie niezależnie od siebie na całym świecie rozrastały się miasta i powstawały maszyny, których nie powstydziłaby się współczesna technika.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-84-413-2734-4, 9788441327344
Wydawnictwo: EdicionesFolio S.A.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wielkie Cywilizacje. Tom 1. Starożytny Egipt. W dolinie Nilu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wielkie Cywilizacje. Tom 1. Starożytny Egipt. W dolinie Nilu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe