Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci

Witold Szwajkowski, Elżbieta Szwajkowska, Marta Galewska-Kustra
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Ten zbiór zabawnych wierszyków, którym towarzyszą zachwycające i pełne humoru ilustracje, to książka wyjątkowa. Jej wspólne czytanie może być świetną zabawą dla dzieci i rodziców. To doskonała pomoc w pracy z dziećmi mającymi problemy logopedyczne. Nie straszy trudnymi do wymówienia łamańcami językowymi, bo rymowanki są dostosowane do wieku dziecka. Sprawdzi się jako materiał do ćwiczenia mowy, bo jest nie tylko profesjonalnie przygotowany, lecz także niezwykle atrakcyjny dla małych czytelników.To również świetna propozycja dla dzieci, które nie mają kłopotu z mową, ale są w wieku, kiedy wymowa się rozwija. Książka w ciekawy sposób pomaga ten rozwój wesprzeć.
Dodatkową wartością są fachowe informacje, dzięki którym rodzice mogą ustalić, czy ich dziecko powinno już daną głoskę wymawiać, i co zrobić, jeśli jej nie wymawia.
Data wydania: 2019-02-27
ISBN: 978-83-10-13472-1, 9788310134721
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Seria: Uczę się
Stron: 128
dodana przez: kazal_ka
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Witold Szwajkowski Witold Szwajkowski
Urodzony w 1957 roku w Polsce
Współautor książek, gier, zabawek i pomocy dydaktycznych, a także różnych pomysłów na łączenie rymowanych tekstów z zabawami i grami edukacyjnymi dla dzieci. Większość książek ukazała się nakładem Wydawnictwa Harmonia. Są wśród nich bogate zbiory ry...

Pozostałe książki:

Rymowanki do utrwalania głosek k-g, f-w, l-r Sto wierszyków do ćwiczenia głosek w trudnych zestawieniach Ptaszek śpiewa fiu-fiu-fiu, czyli maluszki naśladują dźwięki Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci Idą mrówki po brzuszku. Wierszyki do zabaw dla maluszków
Wszystkie książki Witold Szwajkowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@ania_gt
2021-01-10
Przeczytane Przydatne w terapii. Logopedyczne ABC

Przydatna publikacja. Moi mali pacjenci bardzo lubią te przepełnione humorem rymowanki. Zabawne ilustracje zachęcają do oglądania i powtarzania.

× 3 | link |
MA
2022-06-08
5 /10
Przeczytane
@Doris_2
2019-02-08
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl