Więzy i więzi. Jak stworzyć udany związek?

Hybels Lynne, Bill Hybels
Książka Więzy i więzi. Jak stworzyć udany związek?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jesteście zakochani? Planujecie ślub? A może jesteście już małżeństwem i chcielibyście świadomie kształtować swój związek? Jeżeli zależy Wam na budującej, pięknej relacji, ta książka jest właśnie dla Was! Bill Hybels, słynny amerykański autor książek z zakresu duchowości (Zbyt zajęci, by się nie modlić - ponad milion egzemplarzy sprzedanych na całym świecie, kilkanaście wydań w Polsce), tym razem wspólnie z żoną Lynne proponuje świetny poradnik dla par! Co znajdziecie w tej książce? - rady, jak nauczyć się odnajdywać szczęście i spokój wewnętrzny, ponieważ autorzy wychodzą z założenia, że aby zbudować dobry związek, trzeba najpierw odnaleźć siebie - zachętę do szukania odpowiedzi na pytanie „czy my na pewno do siebie pasujemy?” – ani presja społeczna, ani próba ucieczki od problemów, ani nawet wielka namiętność nie są dobrym powodem do tego, aby wiązać się na całe życie - rady dla par, które przygotowują się do ślubu – w jaki sposób dobrze poznać drugą osobę i stworzyć z nią piękne i stałe więzi - przemyślenia chrześcijańskiego małżeństwa dotyczące roli wiary w związku - praktyczny trening rozwiązywania konfliktów - szczerą i inspirującą odpowiedź na pytanie, jak podsycać namiętność w związku - rady, jak odnaleźć się na nowo, jeżeli oddzieliły Was od siebie wydarzenia raniące i dramatyczne - a także wiele opowieści różnych par i samych autorów, które opisują sytuacje trudne i konfliktowe, ale są jednocześnie świadectwem tego, że miłość istnieje i warto o nią zawalczyć
ISBN: 978-83-61989-25-7, 9788361989257
Wydawnictwo: Esprit

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Więzy i więzi. Jak stworzyć udany związek? aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Więzy i więzi. Jak stworzyć udany związek?”- Hybels Lynne

Odważne przywództwo
Odważne przywództwo Bill Hybels
Książka Odważne przywództwo, będąc swojego rodzaju „studium ...
Potęga Bożego Szeptu
Potęga Bożego Szeptu Bill Hybels
{}7.8/10
Najważniejsza książka Billa Hybelsa, do której napisania prz...
Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy
Kim jesteś, gdy nikt nie pa... Bill Hybels
{}6.5/10
Prędzej czy później każdy z nas dochodzi do etapu, w którym ...
Życie które działa
Życie które działa Bill Hybels
{}8/10
Jedna z najpopularniejszych książek bestsellerowego amerykań...
Bóg, którego szukasz
Bóg, którego szukasz Bill Hybels
Prędzej czy później każdy z nas dochodzi do etapu, w którym ...

Cytaty z książki

O nie! Książka Więzy i więzi. Jak stworzyć udany związek?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe