Wilcza księżniczka

Adrianna Biełowiec
Wilcza księżniczka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Samodzielna powieść powiązana z Zodiac Uniwersum. Przy lekturze nie jest wymagana znajomość innych książek autorki. Wątek miłosny: 0% Przygoda: 78% Wędrówka: 70% Potwory: 30% Trupy: 9% Księżniczka Rizlah z rodu Salvorina jest rozpieszczoną dziedziczką tronu, przywykłą do wybrzydzania i nieszanowania innych. Jej życie ulega zmianie w dniu, gdy, sprowadzona podstępem do uroczyska magicznej puszczy, staje się wilkołakiem. Riz ukrywa klątwę przez kolejne lata. Niespodziewanie jej los zostaje spleciony najwyższym proroctwem, emhain ablah, z losem najniebezpieczniejszego w Caer Sidi asasyna, Ravera Divinusa Relagarda, który otrzymał zlecenie na głowę księżniczki z rąk jej własnych rodziców. Rozwiązanie zagadki proroctwa kryje się na szczytach potężnych gór Skyworld, gdzie żyją tajemniczy Ludzie Nieba, wedle plotek mogący być potężnymi arcymagami albo samymi bogami z innego świata. Aby dotrzeć do celu, wojująca ze sobą dwójka będzie musiała zakopać topór wojenny i pokonać bezludne tereny zamieszkałe przez bestie, gdzie szaleje dzika magia zmieniająca rzeczywistość w koszmar, a tropem podróżników podąża pragnąca śmierci asasyna harpia Nyburia.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-948478-9-0, 9788394847890
Wydawnictwo: Eperons-Ostrogi
Seria: Zodiac Universum

Autor

Adrianna Biełowiec Adrianna Biełowiec Autorka fantastyki naukowej, z naciskiem na hard, military i romans. Miłośniczka sztucznej inteligencji, cyborgów i dronów. Czyta i pisze, zajmuje się też ziołolecznictwem, sportem, tworzeniem muzyki elektronicznej oraz montażem filmów.

Pozostałe książki:

Gen 56 Mroczna strona Forkisa Misja Odrodzenie Ognisty Pył Alfa Jeden Onkalot Własna ścieżka Czwarta szansa Death Bringer Szortal na wynos #66 Wilcza księżniczka Wojna z Kandrok
Wszystkie książki Adrianna Biełowiec

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wilcza księżniczka aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wilcza księżniczka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl