Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce

Lesław Myczkowski
Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Serię NIERUCHOMOŚCI stanowią poradniki prezentujące szeroko rozumianą, praktyczną stronę branży. Starannie dobrane przykłady z zakresu prawa, podatków i praktyki ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji i dostarczają konkretnych rozwiązań. Adresatem tej serii są głównie profesjonaliści rynku nieruchomości.

Poradnik Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce składa się z czterech części; omówienia problematyki własności (zwłaszcza budynków i lokali) oraz innych praw rzeczowych, -wzorów dokumentów niezbędnych w działaniu -wspólnot mieszkaniowych, wykazu orzeczeń poświęconych -własności lokali oraz wyboru odnośnych aktów prawnych. Opracowanie uwzględnia zmiany legislacyjne, jakie zaszły od czasu ukazania się wyd. l, a zwłaszcza zawiera omówienie nowelizacji w przepisach spółdzielczych wprowadzonej ustawą z 30.06.2005 r. o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. Nr 122, póz. 1024).

Lesław Myczkowski jest adwokatem w Warszawie, specjalizującym się w problematyce mieszkaniowej, zarówno w ramach praktyki sądowej jaki i w publicystyce. Autor wielu publikacji książkowych z zakresu prawa spółdzielczego i mieszkaniowego, m.in. komentarzy do ustawy o najmie lokali mieszkaniowych i do ustawy o ochronie praw lokatorów, a także poradnika i zbioru wzorów z zakresu prawa spółdzielczego i mieszkaniowego oraz licznych artykułów na łamach prasy branżowej. Prace L. Myczkowskiego znane są z jasnego przedstawienia tematu z akcentem na kwestie praktyczne.

Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7387-725-2, 9788373877252
Wydawnictwo: C.H.Beck
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce”- Lesław Myczkowski

Spółdzielnie mieszkaniowe
Spółdzielnie mieszkaniowe Lesław Myczkowski
Poradnik Spółdzielnie mieszkaniowe omawia problematykę spółd...
Prawo spółdzielcze i mieszkaniowe : wzory pism z prawa materialnego i procesowego z objaśnieniami oraz CD
Prawo spółdzielcze i mieszk... Lesław Myczkowski
Tom obejmuje wzory związane z szeroko pojętym prawem mieszka...
Spółdzielnie mieszkaniowe : nowe regulacje ustawowe, majątek spółdzielców, wzór statutu, regulaminy
Spółdzielnie mieszkaniowe :... Lesław Myczkowski
Poradnik Spółdzielnie mieszkaniowe omawia problematykę spółd...

Cytaty z książki

O nie! Książka Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe