Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce

Lesław Myczkowski
Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Serię NIERUCHOMOŚCI stanowią poradniki prezentujące szeroko rozumianą, praktyczną stronę branży. Starannie dobrane przykłady z zakresu prawa, podatków i praktyki ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji i dostarczają konkretnych rozwiązań. Adresatem tej serii są głównie profesjonaliści rynku nieruchomości.

Poradnik Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce składa się z czterech części; omówienia problematyki własności (zwłaszcza budynków i lokali) oraz innych praw rzeczowych, -wzorów dokumentów niezbędnych w działaniu -wspólnot mieszkaniowych, wykazu orzeczeń poświęconych -własności lokali oraz wyboru odnośnych aktów prawnych. Opracowanie uwzględnia zmiany legislacyjne, jakie zaszły od czasu ukazania się wyd. l, a zwłaszcza zawiera omówienie nowelizacji w przepisach spółdzielczych wprowadzonej ustawą z 30.06.2005 r. o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. Nr 122, póz. 1024).

Lesław Myczkowski jest adwokatem w Warszawie, specjalizującym się w problematyce mieszkaniowej, zarówno w ramach praktyki sądowej jaki i w publicystyce. Autor wielu publikacji książkowych z zakresu prawa spółdzielczego i mieszkaniowego, m.in. komentarzy do ustawy o najmie lokali mieszkaniowych i do ustawy o ochronie praw lokatorów, a także poradnika i zbioru wzorów z zakresu prawa spółdzielczego i mieszkaniowego oraz licznych artykułów na łamach prasy branżowej. Prace L. Myczkowskiego znane są z jasnego przedstawienia tematu z akcentem na kwestie praktyczne.

Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7387-725-2, 9788373877252
Wydawnictwo: C.H.Beck
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Własność budynków i lokali oraz inne prawa rzeczowe w praktyce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl