Wojny Haoltańskie t.3: Dookoła nigdzie cz. 2

Czesław Białczyński
Wojny Haoltańskie t.3: Dookoła nigdzie cz. 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jan San jest intuicjonałem. To znaczy człowiekiem, który dzięki specjalnemu szkoleniu i własnej intuicji potrafi rozwiązywać zagadki zdawałoby się nierozwiązywalne. Ma też dużo szczęścia. Jest mu potrzebne, Jan San nie należy do zbyt rozgarniętych adeptów tej sztuki. Jan San w trakcie swoich przygód został uwięziony na planecie CO2 i przed czekającą go egzekucją spisuje swoje przygody. Tom trzeci Wojen Haoltańskich to kontynuacja tomu Uczeń czarnoksiężników. Jan San powoli zbliża się do końca nauki w Akademii Psionicznej w Krakatos. Pozostał mu tylko do zdania EGZAMIN. A to wyzwanie nie lada - ma bowiem odnaleźć... Pierścień Władzy, Pierścień Jedyny. Jan San, choć wykształcony, to jednak nie czytał Tolkiena i rzuca się w wir poszukiwań, przemierzając kolejne egzaminacyjne krainy. Książka posiada drugie i trzecie dno, miłośnicy literatury fantastycznej znajdą tu wiele zakamuflowanych kodów, tajemnic i odnośników do twórczości Tolkiena, Dicka, Sheckleya, Lema czy Browna.  
Data wydania: 2015-06-18
ISBN: 978-83-7590-177-1, 9788375901771
Wydawnictwo: Solaris
Seria: Archiwum Polskiej Fantastyki
Stron: 467
dodana przez: bookkeeper

Autor

Czesław Białczyński Czesław Białczyński
Urodzony 26 sierpnia 1952 roku w Polsce (Krakow)
Współczesny pisarz polski, ze Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Wybitny znawca różnych aspektów Słowiańszczyzny i historii Polski, poeta, filozof oraz wybitny umysł analityczny i syntetyczny. Autor między innymi kilku książek o mitologii Sł...

Pozostałe książki:

Stworze i zdusze czyli Starosłowiańskie boginki i demony : leksykon Próba inwazji Miliardy białych płatków Spotkanie w przestworzach 3: antologia młodych '80 Miesięcznik Fantastyka, nr 2 (2/1982)
Wszystkie książki Czesław Białczyński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wojny Haoltańskie t.3: Dookoła nigdzie cz. 2 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wojny Haoltańskie t.3: Dookoła nigdzie cz. 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl