Współczesne stosunki międzynarodowe

Teresa Łoś-Nowak
Współczesne stosunki międzynarodowe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dyskusja, jaka w naukowym środowisku międzynarodowym toczy się od lat odnośnie poznania istoty i specyfiki stosunków międzynarodowych, skłoniła autorów do przygotowania obszernego podręcznika o współczesnych stosunkach międzynarodowych, odpowiadającego podstawowym funkcjom nauki o stosunkach międzynarodowych, zwłaszcza eksplanacyjnej, ekspertyzowo doradczej i prognostycznej. Autorzy położyli nacisk na: ukazanie możliwie szerokiego spektrum problemów mieszczącycm się w polu, określanym jako "stosunki międzynarodowe"; uwrażliwienie studentów na zasadność naukowego spojrzenia na otaczający ich świat polityki i stosunków międzynarodowych, po to by zrozumieć jego szczególną złożoność i szczególną wartość; stworzenie podstaw dalszych studiów w tym zakresie, kształcenia ekspertów oraz prognostyków w zakresie stosunków międzynarodowych i polityki światowej.
ISBN: 978-83-229-2940-7, 9788322929407
Wydawnictwo: Uniwersytet Wrocławski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Współczesne stosunki międzynarodowe? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Współczesne stosunki międzynarodowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl