Współpraca amerykańsko-meksykańska w zwalczaniu handlu ludźmi na przełomie XX i XXI wieku

Alicja Głuszek
Książka Współpraca amerykańsko-meksykańska w zwalczaniu handlu ludźmi na przełomie XX i XXI wieku
Książka Współpraca amerykańsko-meksykańska w zwalczaniu handlu ludźmi na przełomie XX i XXI wieku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Współpraca międzynarodowa pełni funkcję wzmacniającą, ułatwia realizację trzech elementów polityki antytraffickingowej. Innymi słowy służy zwiększeniu skuteczności prewencji, ścigania i karania sprawców oraz niesienia pomocy pokrzywdzonym, przybliżając w ten sposób osiągnięcie ostatecznego celu, jakim jest wyeliminowanie procederu handlu ludźmi. To sprawia, że współpraca międzynarodowa jest znaczącym elementem działań zwalczających to przestępstwo – i na tej tezie opiera się powstanie projektu badawczego prezentowanego w niniejszej pracy. Pytania o to, w jaki sposób rodzi się owa współpraca, co ją kształtuje, jak przebiega oraz jakie jest jej znaczenie w zwalczaniu handlu ludźmi, stały się oczywiste i z przyczyn praktycznych wymagały odpowiedzi. Ze Wstępu  
Data wydania: 2016-12-31
ISBN: 978-83-7638-797-0, 9788376387970
Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
Cykl: Societas, tom 101
Stron: 534
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Współpraca amerykańsko-meksykańska w zwalczaniu handlu ludźmi na przełomie XX i XXI wieku aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Współpraca amerykańsko-meksykańska w zwalczaniu handlu ludźmi na przełomie XX i XXI wieku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}