Wszystko co powinnaś wiedzieć o swoim dziecku. 1 rok

Penny Preston
Wszystko co powinnaś wiedzieć o swoim dziecku. 1 rok
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Atrakcyjna, nowoczesna i praktyczna forma graficzna (z obrotowym kołem na okładce, które pozwala szybko sprawdzić, co dzieje się w kolejnych miesiącach życia dziecka) oraz rzetelny, informacyjny tekst czynią z tej książki praktyczny przewodnik po niezwykłym i ekscytującym okresie, jakim jest pierwszy rok życia dziecka. Poręczny format pozwala nosić książkę w torebce i zabierać na wizyty u lekarza. Książka jest podzielona na trzy części. W pierwszej, Opieka nad dzieckiem, znajdziesz podstawową wiedzę o tym, jak karmić, przewijać i podnosić niemowlę. Druga część, Dziecko i Ty miesiąc po miesiącu, zawiera chronologicznie ułożone informacje o tym, jak rozwija się fizycznie i psychicznie Twoje dziecko w każdym z 12 pierwszych miesięcy, i co może dziać się wówczas z Twoim ciałem i psychiką. Część trzecia, Najczęstsze problemy, opisuje typowe choroby, szczepienia, zawiera praktyczne porady, np. jak znaleźć idealną nianię. Wszystko co powinnaś wiedzieć o swoim dziecku to więcej niż poradnik dla młodych matek. To także dziennik i notes. Wewnątrz znajdziesz strony przeznaczone na notatki: możesz zapisać tam postępy, jakie robi Twoje dziecko w kolejnych miesiącach życia, a także opisać te emocje i myśli, które chcesz zapamiętać. Obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdej świeżo upieczonej mamy! Naucz się czerpać prawdziwą radość z pierwszego roku ze swoim dzieckiem! Świadoma tego, co się dzieje z Tobą i Twoim dzieckiem, możesz więcej!
ISBN: 978-83-7250-303-9, 9788372503039
Wydawnictwo: Morex

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Wszystko co powinnaś wiedzieć o swoim dziecku. 1 rok? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wszystko co powinnaś wiedzieć o swoim dziecku. 1 rok. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl