Wszystko można narysować! Wykorzystanie myślenia wizualnego w biznesie

Dan Roam
Wszystko można narysować! Wykorzystanie myślenia wizualnego w biznesie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Fragment: [...] Kij ma dla nas następujące przesłanie: „Owszem, to spora ilość materiału, który jest w całości ważny. Żeby przez niego przebrnąć i wszystko sobie utrwalić, potrzeba właśnie czterech dni. A więc przygotuj się i chwytaj za długopis”. Marchewka z kolei symbolizuje nieco bardziej optymistyczne podejście: „Jeśli zorganizujesz wszystko dobrze, nie będziesz musiał przerywać tego, czym się »normalnie zajmujesz«”. Książka ta została opracowana w taki sposób, abyś mógł połączyć jej lekturę ze swoją codzienną pracą. Nie chcę, abyś zajmował się jakimiś hipotetycznymi przypadkami - proponuję, abyś zajął się kilkoma faktycznymi problemami zaczerpniętymi z własnego życia zawodowego. W ten sposób będziesz mógł przekonać się, jak działa myślenie wizualne, i jednocześnie rozwiązać kilka spraw. [...] Kontynuacja bestsellera Narysuj swoje myśli Czarno na białym z dodatkiem koloru * Weź udział w czterodniowym kursie wizualnego rozwiązywania problemów * Odkryj nowy sposób myślenia * Wpadaj na nowe pomysły, znajduj nieoczekiwane rozwiązania i znacznie skuteczniej dziel się wnioskami * Poznaj narzędzia, reguły i zasady niezbędne, by w końcu stworzyć ten prosty rysunek Książka bogato ilustrowana Zaczarowany ołówek na biurku Czy pamiętasz jeszcze, w natłoku bardzo ważnych spraw i niezwykle skomplikowanych projektów, że najskuteczniejsze są najprostsze rozwiązania? Wyobraź sobie, że musisz wskazać drogę z punktu A do punktu B komuś, kto nie zna Twojego języka. Co zrobisz? Właśnie! Proste rysunki to świetne narzędzie do dzielenia złożonych spraw na mniejsze elementy. Szkice znacząco ułatwiają przekazywanie pomysłów ludziom wywodzącym się z różnych kultur i dysponującym różną wiedzą. Trzymasz w ręku kontynuację bestsellera Narysuj swoje myśli. Książka utrzymana jest w konwencji warsztatów — przerabiając kolejne ćwiczenia, nauczysz się wykorzystywać myślenie wizualne do rozwiązywania złożonych problemów za pomocą przystępnych rysunków. Przekonaj się, że naprawdę możesz zobaczyć świat na nowo. Zapomnij o PowerPoincie. Dan Roam pokaże Ci, w jaki sposób przekształcić papier i tablicę w niezbędne narzędzia biznesowe. Pamiętaj, że możesz rysować po całej tej książce! Bierz się do dzieła! Oto podstawy. 1. 1. Prosty rysunek jest najskuteczniejszym sposobem na wygenerowanie nowego pomysłu. 2. 2. Prosty rysunek jest najszybszym sposobem na rozwinięcie i sprawdzenie pomysłu. 3. 3. Prosty rysunek jest najskuteczniejszym sposobem na przedstawienie tego pomysłu innym ludziom.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-246-2800-1, 9788324628001
Wydawnictwo: Onepress

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wszystko można narysować! Wykorzystanie myślenia wizualnego w biznesie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wszystko można narysować! Wykorzystanie myślenia wizualnego w biznesie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl